Водостічні системи від провідних виробників – захист вашого будинку

Продукція

Водостічна система - незамінна складова будь-якої будівлі.  Саме вона продовжує життя будь-якого даху, а відповідно і фундаменту споруди.  Водостічна система виконує функцію відводу накопиченої води, що потрапляє на дах у вигляді дощу, граду і снігу з покрівлі в грунт або дренажну систему.


 Сучасна водостічна система складається із сукупності різноманітних елементів, монтаж яких проводять безпосередньо на покрівлі або фасаді будівлі.  Будь-яка водостічна система складається з таких елементів:


 •  Водостічна труба


 •  Ринва


 •  Водостічний злив


 •  З'єднувач труб


 •  Кронштейн


 •  Кріплення


 •  Заглушка кріплення


 •  Водозбірні воронки


 •  Захисна решітка Якісна водостічна система - запорука довговічності вашого будинку.  Тому, так важливо правильно підібрати систему відведення води в кожній індивідуальній ситуації.  З цим питанням вам допоможуть професіонали компанії "Даховий Помічник". Наші майстри підкажуть в питанні вибору матеріалу і зроблять монтаж водостічної системи на високому рівні.


 На сайті "Даховий Помічник" представлені водостічні системи різних виробників, які популярні не тільки в Україні, але й в Європі.


 Водостічна система BILKA


 Водостік BILKA - сучасна високоякісна система водовідведення.  Для виготовлення деталей використовують шведську міцну сталь, товщиною не менше 0.6 мм.  Водостічна система BILKA не боїться іржі і корозії, так як антикорозійний ефект досягається шляхом нанесення двостороннього оцинкованого покриття.  Також, цей водостік стійкий до ультрафіолетового випромінювання, різних опадів і механічних пошкоджень, завдяки покриттю GreenCoat RWS. Термін експлуатації даної водостічної системи досягає 50 років, і вимагає, час від часу, лише очищення від сміття.


 Водостічна система BILKA представлена ​​в 12 колірних рішеннях, що дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого житла. 


Водостічна система Bryza

Bryza - це сучасна пластикова водовідна система, яка з'явилася на ринку зовсім нещодавно. Водостічна система Bryza складається з жолоба з січенням 75, 100, 125, 150 мм, комплекса фасонних виробів та і водостічної труби діаметром 60, 90 чи 110 мм. Для кожного будинку необхідно індивідуально підібрати розмір січення жолоба:

 • Система 75 - призначена для невеликих будівель (балкон, гараж, альтанка);

 • Система 100/125 - підійде для будівель середнього розміру (жилі будинки, адміністративні споруди і т.д.);

 • Система 150 - створена для великогабаритних будівель (торгові центри, комерційні і некомерційні великі підприємства).

На ринку України водостічна система Bryza представлена в 6 кольорових рішеннях.


Водостічна система FITT 125/80

FITT - пластикова водостічна система родом з Італії. Для створення цієї системи використовують тільки високоякісні матеріали, які витримують УФ-випромінювання та дію чинників навколишнього середовища. Типорозмір 125/80 підходить для будь-яких будівель, що робить водостічну систему універсальною. 

Особливості водостічної системи FITT:

 • Жолоби мають спеціальні ребра, які запобігають прилипанню мокрого листя всередині системи;

 • Ущільнювачі з EPDM;

 • Наявність лівої і правої заглушки;

 • Простота монтажа;

 • Можливість встановлювати водостічну систему в будь-якому кліматі. 

Пластикова водостічна система FITT має  європейську якість і помірну ціну. 


Водостічна система INES 120/80

INESS - система водостоку, яка з'явилася на ринку України лише в 2017 році. Ця водостічна система була розроблена компанією Cellfast в Польщі по французьким стандартам. Саме тому INESS славиться своєю невеликою вагою, стійкістю до вигорання, міцністю та сучасним дизайном. 

Всі елементи водостічної системи легко з'єднуються між собою, що робить монтаж системи більш легким. Система водостоку INESS можна придбати у 5 кольорових варіантах: білий, коричневий, червоний, бежевий, сірий.


Водостічна система PROFIL 130/100

Вже більше 20 років водостічна система PROFIL займає лідируючі позиції на ринку України. Сьогодні, це одна з найбільш затребуваних систем водостоку, яка виготовлена за європейськими стандартами і має відповідні сертифікати якості.

Сильні сторони водостоку PROFIL:

 • Всі елементи партії завжди мають однаковий відтінок;

 • Широкий вибір кольорової гами виробу;

 • Герметичність;

 • Міцність;

 • Стійкість;

 • Легкість;

 • Безшумність;

 • Захист від сміття;

 • Легкість монтажу.

Водосток PROFIL - це надійність і впевненість в безпеці вашого будинку. Ця водостічна система поєднує в собі естетичність, сучасність і технологічність. 


Водостічна система RainWay 130

RainWay - один з перших водостоків з ПВХ на території України, який вже більше 15 років підтверджує свою якість і надійність.

Водостічні системи RainWay витримують різкі перепади температури, стійкі до дії сонячного випромінювання, не деформуються. Спінений каучук забезпечує герметичність конструкції, а завдяки легкості системи легко проводити її монтаж. Водостічна система RainWay не схильна до корозії, стійка до дії бактерії та грибів. Термін експлуатації конструкції при правильному догляді - до 50 років. RainWay має багату кольорову гаму і може запропонувати ідеальне поєднання кольорів для будь-якої будівлі.


Водостічна система River

Водостічна система River  виготовляється з високоякісного ПВХ, який має високу механічну міцність, та захист від кислотних та сольових опадів. Водостічна система River не вигорає на сонці, радує око первинним кольором і через багато років. Спеціальна форма жолобу гарантує якісний водосток, який не дозволить воді переливатися через край під час інтенсивних опадів. Водостічна система River витримує перепади температури від -50° С до +60°С. Конструкція представлена на ринку в 6 кольорових рішеннях: коричневий, червоний, цегляний, графічний, білий, зелений.


Водостічна система Struga

Водостічна система Struga виготовляється з міцної шведської сталі GreenCoat. Завдяки товстому шару цинку металева конструкція не боїться корозії та іржі, в лакове покриття дозволяє витримувати температуру до +70°С. Вся продукція для водостічної системи Struga виготовляється по європейським протоколам і стандартам, що дозволяє бути впевненими в неперевершеній якості виробу. Водостічну системи Struga можно встановлювати навіть в холодну погоду, оскільки елементи системи не тріскаються і не згинаються під дією низьких температур.

Водостік Struga має декілька варіантів розмірів системи : 125/90; 125/100; 135/90; 135/100; 150/90; 150/100. Купити водостічну систему Struga можно в 13 кольорах.