Сайдинг вініловий Соффіт

  • Модель: Соффіт Коричневий
  • Наявність: Є в наявності
  • Від 145.00 грн.
Вініловий сайдинг Соффіт - це унікальність і якість Українського виробника. Компанія одна з перших прийняла виклик, і впевнено довела, що якісний сайдинг може виготовлятись на території України, а не тільки в Європі.

Підшиваючи карнизний звис українською продукцією, ви успішно приховуєте непривабливі елементи покрівлі. Соффіт вважається кращим рішенням якості і доступної ціни по всій Україні.

Щоб продемонструвати своє гарне ставлення до клієнтів, компанія використовує тільки якісний ПВХ, тонований в масі. До того ж, матеріал ламінують. Це необхідний крок через наш клімат, адже за рахунок цього, підшивка стійка до атмосферних явищ і зберігає свій первісний колір, завдяки стабілізації пігментів.

Компанія Соффіт, увібрала в себе кращі якості Європейських виробників, завдяки чому довела, що Українська продукція може на належному рівні конкурувати з імпортними виробниками. Матеріал виготовляють за новими методами, що зберігає якість ПВХ, адже у виробництві не застосовують неякісну сировину, чим знижує брак у виробництві.

Якщо Ви визначилися, що завершальним акордом вашої покрівлі повинен стати софіт, матеріал вітчизняного виробника стане найкращим вибором.

ПЕРЕВАГИ ПАНЕЛЕЙ СОФФІТ:

  • Сайдинг-софіт тонований в масі. Багато виробників грішать тим, що колір софіта може бути не суцільним. Невелика подряпина і на матеріалі залишається чітка лінія. Саме тому, на заводі його забарвлюють в масі. Це можна перевірити, якщо подивитися на зріз панелі.
  • Додаткова вентиляція підпокрівельного простору. Сайдинг-софіт гідно вирішує проблему циркуляції повітря, за рахунок якості перфорації, на яку виробник робить великий акцент.
  • Матеріал не горючий. При загорянні не плавиться, запобігає поширенню полум'я і не виділяє токсичних речовин. Така якість продукту помітно обганяє імпортних виробників.
  • Сайдинг-софіт стійкий до гниття та корозії. Колосальна перевага, яке гарантує довговічність експлуатації покрівлі, і знижує ризик ремонтних робіт. За рахунок використання більш 80% ПВХ, матеріал еластичний і пружний.
  • Підшивка має естетичний вигляд. Завдяки методу виготовлення, вона не вигоряє на сонці і зберігає свій первісний вигляд. Так як виробник Україна, матеріал за замовчуванням розрахований на наші погодні умови, такі як аномальна спека та мороз.
  • Термін служби не менше 25 років, при температурах експлуатації від -50 до +60˚С. Це помітно знижує ризик проблем з підшивкою карниза. Також, сайдинг-софіт не втратить якостей і залишиться таким же, як у день придбання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре