Сайдинг Ст Sutor Венге

  • Модель: Стальбус
  • Наявність: Є в наявності
  • Від 211.00 грн.
Металосайдинг "Стальбрус" - матеріал для пристрою навісного фасаду. Дозволяє швидко виконати облицювання будівлі і надати їй вигляд дерев'яного будинку. Стальбрус має форму круглогї колоди, що імітує стіну зі зрубу. Виготовлений компанією Сталекс з оцинкованої сталі з полімерним покриттям Printech з текстурою дерева Венге. Поверхня має красивий візерунок темного дерева. Панель має два ряди колод. В середині виконана невелика канавка, що створює ефект стикування двох колод. Корисна (монтажна) ширина панелі 344 мм, загальна - 365 мм. Довжина панелі виготовляється під замовлення.

Імітація дерев'яної колоди за допомогою металосайдинга легко додасть вид будівлі, побудованої зі зрубу звичайному будинку. Спеціальний замок панелі виключає протікання води і дозволяє швидко і легко  виконати монтаж. Довгасті прорізи для кріплення не дозволяють металу деформуватися від нагрівання і лінійного розширення, вільно зміщуючись по ним.

Блок-хаус підходить для утеплення фасаду по технології вентильований фасад. Енергозбереження має важливу роль для економії коштів на опалення. За допомогою нависного фасаду з металосайдинга ви легко зможете утеплити як новий так і давно експлуатований будинок з мінімальними витратами на фінішну обробку стін. До того ж монтаж панелей відбувається набагато швидше, ніж робити мокрий штукатурний фасад з "короїду" або "баранчика".

До металевого блок-хаусу виробляються всі необхідні комплектуючі для створення ідеального фасаду. Довжина комплектуючих планок стандартна і складає 2 м.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре