Купити сайдинг в Україні від Asco, Fasiding, Flex, Альтпрофіль

Сайдинг - популярний будівельний матеріал, який використовується для створення естетичного фасаду будівлі та його захисту. Сайдинг має високу якість і доступно ціну, тому при виборі матеріалу для облицювання фасаду, він стане бездоганним вибором. Сайдинг використовують не тільки при будівництві нової будівлі, але й як засіб оновлення фасаду старого будинку. 

Можна купити сайдинг в Україні з різного матеріалу: дерева, деревини, вінілу, металу чи цементу. Все залежить від потреб покупця і вимог, до майбутньої будівлі.

Дерев'яний сайдинг

Дерев'яний сайдинг виготовляється з деревини, яка обробляється високою температурою і тиском. Деревина стійких порід висушується до вологості в 16-18%. Нестійкі породи дерев висушують при  температурі 170-220°С і високій вологості. Таким чином матеріал стає більш міцним і стійким до вологи і грибку. Також, деревину вкривають шаром антисептику під тиском, щоб захистити матеріал від шкідників.

За типом перетину готового виробу розрізняють сайдинг:

 • "Паз-гребінь";

 • "В чверть";

 • "В нахлест";

 • "Встик"

Ціна сайдингу з дерева вища, ніж ціна більшості інших облицювальних матеріалів.

Деревний сайдинг

Деревний сайдинг відрізняється від дерев'яного тим, що виготовляється з дерев'яних волокон і великої кількості смол, які прессуються тиском. Зверху матеріал покривається декількома шарами лаку для надійного захисту від агресивної дії навколишнього середовища. Деревний сайдинг гідрофобний, стійкий до дії УФ-випромінювання. Ззовні сайдинг має вигляд дерев'яних брусків, тому активно використовується для декорування внутрішніх приміщень.

Для зовнішніх робіт використовують спеціальний деревний сайдинг з додаванням поліпропілену. Термін експлуатації деревного сайдингу 10-15 років і він потребує спеціального догляду.

Вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг виготовляється з ПВХ смоли. Матеріал досить зручний в експлуатації, оскільки не потребує додаткового догляду. Він легко миється, не потребує фарбування, стійкий до різких перепадів температури, легкий та міцний одночасно. Не втрачає свій зовнішній вигляд і через 20 років. При цьому, ціна на сайдинг з вінілу не висока, і доступна кожному гаманцю.

Вініловий сайдинг в залежності від типа установки та кріплення ділиться на вертикальний та горизонтальний. Вертикальний частіше використовують для облицювання нежилих приміщень: кафетерії, автомийки, торгівельні точки і т.д. 

Горизонтальний вініловий сайдинг може імітувати дерев'яну обшивку або обшивку з каменя. 

Вініловий сайдинг має ряд переваг, а саме:

 • Стійкість до дії механічних чинників та навколишнього середовища;

 • Стійкість до температурних коливань - від -50°С до +50°С;

 • Привабливий зовнішній вигляд;

 • Не боїться корозії та іржі;

 • Не має в своєму складі горючих чи токсичних речовин;

 • Не схильний до утворення конденсату;

 • Простота монтажу та експлуатації;

 • Термін експлуатації до 50 років.


Металевий сайдинг

Металевий сайдинг використовують для будівництва промислових об'єктів. Виготовляється металевий сайдинг з анодованого алюмінію з антикорозійним покриттям. Металевий сайдинг досить важкий і це варто враховувати при виборі матеріалу для облицювання, адже виникає додаткове навантаження на фундамент. Ще один недолік матеріалу - після утворення деформації вона не зникає, і вправити її неможливо. 

Ціна металевого сайдингу досить висока, але якщо є бажання надати будівлі сучасний урбаністичний вигляд - воно того варте.

Цементный сайдинг

Цементний сайдинг рідко використовують для будівництва жилих будинків, оскільки матеріал не дуже зручний в монтажі, важкий і має високу ціну. Основне призначення цементного сайдингу - облицювання будівель, які потребують 100% пожежну безпеку, оскільки цей матеріал зовсім не горить.

Компанія  "Даховий Помічник" пропонує широкий асортимент якісного матеріалу і високий професіоналізм працівників. До того ж, купити сайдинг на сайті можна за приємною ціною.