Пиломатеріали купити оптом та вроздріб в Україні

Пиломатеріали - це деревна продукція, яка виготовляється шляхом розпилу різних порід дерев'яних колод. Пиломатеріали користуються популярністю в будівельних і ремонтних роботах завдяки своїм експлуатаційним якостям та універсальності матеріалу. Найчастіше в будівництві використовують  дерева хвойних порід.

Пиломатеріали, в залежності від форми розпилу, розділяють на:

  1. Пластини - розпиляна колода рівно надвоє;

  2. Четвертини - розпиляна колода на 4 рівні частини;

  3. Дошки - вид розпилу колоди, коли довжина в 2 рази більша за товщину. Ширина дошки може бути від 0.8 см до 10 см. В свою чергу дошки можуть бути обрізними, чи необрізними.

  4. Бруски - матеріали з товщиною не більше 10 см. Бруски можуть мати ширину вдвічі більшу від довжини. В залежності від обрізу бувають чотирикантові і двокантові.

  5. Бруси - пиломатеріали з товщиною і шириною більше 10 см.

Сьогодні найбільш популярні і затребувані на ринку пиломатеріалів обрізні дошки і бруси. Завдяки своїй правильній геометричній формі і точним розмірам під час зберігання і транспортування ці пиломатеріали завоювали довіру покупця і своє почесне місце на ринку збуту.

Обираючи пиломатеріали необхідно звертати увагу не тільки на їх форму, але й породу дерева. Наприклад, пиломатеріали зі смереки і модрини мають високий рівень смолистості, що наділяє матеріал високою вологостійкістю. За рахунок пористості деревини, пиломатеріали цих дерев мають добру тепло- і шумоізоляцію, а також добру стійкість до деформації.

В свою чергу хвойні пиломатеріали з ялини і сосни мають велику кількість смол, завдяки яким деревина довго не старіє і не піддається впливу навколишнього середовища. Хвойні пиломатеріали менше вбирають вологу, легко обробляються, мають високу тепло- і шумоізоляцію, не змінюють форму в період експлуатації.

Після придбання матеріалів з деревини їх потрібно правильно зберігати. Для цього необхідно приміщення чи територія, яка буде захищена від потрапляння вологи і прямого УФ-випромінювання. Бажано розміщувати пиломатеріали в місцях де є гарне циркулювання повітря. Якщо планується зберігання пиломатеріалів більше 1 місяця, їх необхідно обробити антисептиком (розчин марганцівки чи мідного купоросу).

Обираючи компанію "Даховий Помічник" ви можете розраховувати на якісну сировину, професійне обслуговування, широкий асортимент та доступні ціни на пиломатеріали. Ми маємо власний склад у Рівному і клієнт завжди має можливість замовити доставку необхідних пиломатеріалів. Купити пиломатеріали від компанії "Даховий Помічник" можна як вроздріб, так і оптом, адже ми постачаємо пиломатеріали поштучно та фурними партіями. Якщо ви не знайшли необхідний вид пиломатеріалів на нашому сайті - ми виготовимо для вас індивідуальний заказ, на протязі 2-5 днів. Також, компанія "Даховий Помічник" представляє послуги з розпилу лісу 4, 5, чи 6 метрів.