Покрівельні плівки Strotex 1300 Basic

  • Виробник: Strotex
  • Модель: 1300 Basic
  • Наявність: Є в наявності
  • Від 900.00 грн.
Супердифузійна мембрана Strotex Басік 1300 виконує ту ж функцію що і гідробар'єр, тільки набагато ефективніше. Завдяки тканинній структурі, вона дуже ефективно пропускає через себе пар, не даючи утеплювачу намокнути від конденсату.

 Перевага матеріалу полягає ще й у тому, що він зберігає робочі характеристики при високих температурах в підпокрівельному просторі, викликані нагріванням металочерепиці або профнастилу сонячною енергією.

 Мембрана монтується під покрівельне покриття, запобігаючи потраплянню вологи у зв'язку з пошкодженням покрівельного покриття і утворенню протічок.

    Вона так само захищає утеплювач від намокання і сприяє його швидкому просиханню при наборі вологи через пар, якій піднімається з опалювального житлового приміщення. У той же час, вона не дає волозі просочиться через неї, а пар з легкістю виходить назовні, не затримуючись в підпокрівельному просторі і не провокуючи утворення конденсату, який, згодом, може стікати на міжповерхове перекриття і утворювати потьоки на стінах при абсолютно цілому, водонепроникному даху.

    Слід правильно монтувати мембрану не переплутати верхню і нижню сторони. Рулон розкочується паралельно карнизного звису покрівлі. Ряди укладаються знизу вгору з нахлестом мінімум в 10 см.


Щільність: 115 г/м.кв

Довжина рулону: 50 м.

Ширина рулону: 1,5 м

Площа рулону: 75 м.кв.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре