Підпокрівельні плівки – захист мікроклімату будинку.

Будуючи будинок, кожен з нас прагне, щоб всередині завжди було тепло і затишно, і щоб стихії вирували лише за вікном. Для захисту оселі від негоди було створено велику кількість гідроізоляційних будівельних матеріалів, один з яких - підпокрівельна плівка.

Підпокрівельна плівка - непрозорий полімерний матеріал, який використовується для захисту покрівлі або стін від надлишку вологи. Плівки захищають покрівлю як від зовнішніх опадів, так і від вологи, яка підіймається з теплого приміщення. Підпокрівельні плівки стають на захист будинку від пошкодження кроквяної системи, підтримують необхідний рівень теплоізоляції, попереджують утворення грибка та цвілі. Завдяки спеціальному шару, яким укриті підпокрівельні плівки, вони мають стійкість до УФ-випромінювання від 3 до 6 місяців.


Види підпокрівельних плівок

В залежності від матеріалу, з якого виготовлена плівка, та її структури виділяють поліетиленові, поліпропіленові, перфоровані та неперфоровані плівки.


Поліетиленові плівки

Плівки, виготовлені з цього матеріалу, досить міцні, оскільки армуються сіткою або спеціальною тканиною. Найчастіше, такий вид плівок стає в нагоді, якщо необхідно провести гідро- чи пароізоляцію покрівлі. Для гідроізоляції підпокрівельна плівка повинна бути перфорована, а для пароізоляції - ціла. 


Поліпропіленові плівки

Поліпропілен - один за найпопулярніших матеріалів для виготовлення підпокрівельних плівок. Поліпропіленові плівки більш міцні в порівнянні з поліетиленовими, витримують сонячне випромінювання і мають антиоксидантий шар, здатний вбирати і утримувати вологу.


Мембрани

Мембрани - це новий вид гідроізоляційної системи, який не тільки вбирає, але й випускає  конвекційну пару. Виготовляються мембрани з синтетичних волокон, які дуже чутливі до водяної пари. В залежності від структури розрізняють дифузійні і недифузійні мембрани. Монтувати такі плівки необхідно між листами утеплювача впритул до нього, або з верхнім та нижнім зазором.


Існує декілька типів підпокрівельних плівок:

  • Євробар'єр - матеріал, який складається з 3-х шарів і виконує функції захисту від вологи, відводу водяної пари та вітрозахисту утеплювача. Досить популярний тип підпокрівельних плівок, який активно використовується в будівництві всіх видів житлових будинків.

  • Гідробар'єр - матеріал, який також складається з 3-х шарів, має вигляд перфорованої підпокрівельних плівки. Даний матеріал використовують для гідроізоляції скатних дахів без утеплення (горищні приміщення).

  • Антиконденсат - міцна підпокрівельна плівка, яка непроникна для пару, і використовується для гідроізоляції даху з металочерепиці і профнастилу. Її особливість в тому, що з одного боку вона має ворсисту структуру, яка вбирає надлишок вологи. Оптимальна паропроникність для цього типу плівок - 0.3 г/м²чПа.

  • Паробар'єр - трьохшарова підпокрівельна плівка, яка захищає від пару стіни або стелю.


Недотримання вимог гідро- і пароізоляції призводить до втрати тепла в приміщенні, появи хвороботворних грибків і бактерій, утворення корозії покрівельних матеріалів. 

Металочерепиця, шифер і натуральна черепиця не здатні повністю впоратись з відведенням вологи, тому, щоб забезпечити герметичність дахового покриття,необхідно використовувати підпокрівельні гідроізоляційні плівки.

Компанія "Даховий Помічник" надає широкий вибір надійних підпокрівельних плівок від перевірених постачальників. Купити підпокрівельну плівку за доступною ціною можна на сайті "Даховий Помічник".

Саме в нас Ви знайдете все необхідне для гідро- та пароізоляції вашого будинку.