Металочерепиця TAIL (Тайл) в Рівне – ціна, ціна від виробника, монтажні роботи, послуга "під ключ"

Металочерепиця TAIL (Тайл) в Рівному

Компанія TAIL (Тайл) виготовляє широкий асортимент матеріалів зі сталі, і особливої уваги варта металочерепиця для монтажу дахів. Компанія має 30 виробничих ліній, 18 філій по всій Україні, в тому числі одного представника в Рівному. Цей бренд  вже давно зарекомендував себе на ринку  будівельних матеріалів, завдяки сучасному обладнанню та ефективному виробництву. Компанія TAIL (Тайл) понад 10 років цілеспрямовано працює над створенням сучасних будівельних матеріалів, та має лідерство серед виробників та постачальників в Рівному та Україні.

Бренд TAIL (Тайл) безперервно розвивається та вдосконалюється, що дозволяє компанії залишатися конкурентоспроможною на сучасному ринку покрівельних матеріалів. За останні роки виробник вдосконалив процес виготовлення металочерепиці, автоматизувавши його та, таким чином, скоротивши час виробничого циклу. Модернізація сприяла зменшенню виробничих помилок та дозволило зробити матеріал більш доступним споживачу в плані вартості.

Компанія TAIL (Тайл) тісно співпрацює з європейськими металургійними підприємствами, та використовує матеріали закордонних постачальників для виготовлення металочерепиці: «ThyssenKrupp», «U.S.Steel» (Словаччина) и «ArcelorMittal» (Німеччина), Voestalpine (Австрія). Виготовлення здійснюється методом холодного профілювання з оцинкованої та алюмооцинкованої сталі. Металочерепицю TAIL (Тайл) можна купити в Рівному в таких варіантах: Модерн, Елегант 20, Преміум, Ретро і Класика.

Переваги:

·         покриття Kristal;

·         європейська якість;

·         мала вага та розмір листа;

·         простота монтажу;

·         міцність;

·         стійкість до низької та високої температури;

·         резистентність до корозії;

·         подовжений термін експлуатації;

·         екологічна безпека;

·         багата палітра кольорів;

·         доступна ціна.

Металочерепиця TAIL (Тайл) Модерн в Рівному

Модерн - це модель металочерепиці з простим і в той самий час сучасним дизайном. Цей вид металочерепиці має малюнок у вигляді зрізаної геометричної хвилі та характеризується чіткими лініями та кутами. Такий дизайн гармонійно поєднується з прямокутною і арочної формою вікна, створюючи унікальний вигляд, та виступаючи у ролі акценту. Також металочерепиця Тайл Модерн пасуватиме до вальмових та шатрових форм екстер’єру.

Металочерепиця Модерн вкрита захисним полімерним покриттям (25 мікрон), яке наділяє її додатковою міцністю та стійкістю до дії УФ-випромінювання та несприятливих факторів навколишнього середовища. Цей тип покрівлі має широку гамму кольорів та декілька варіантів фактури поверхні: матова, зерниста, глянсова. Мінімальний кут нахилу даху для монтажу металочерепиці – 15. Висота штампування металочерепиці Тайл Модерн – 30 мм, Тайл Модерн Плюс – 35 мм.

Металочерепиця TAIL (Тайл) Елегант 20 в Рівному

Тайл Елегант – металочерепиця для господарів з тонким відчуттям смаку. Матеріал має приємні м’які лінії, гарну текстуру та лаконічні кольори. Він стане чудовим доповненням до екстер’єру, як житлового будинку, так і прибудинкових угідь. Для виготовлення металочерепиці Тайл Елегант використовують тонкий лист європейської сталі (товщина не більше 0.50мм). Металочерепиця додатково покривається шарами матеріалів, які надають їй додаткової міцності та надійності: цинк/алюмоцинк та кольоровий полімер. Поверхня металочерепиці може бути глянсовою (покриття РЕ), або матовою (покриття РЕМА). Цей вид металочерепиці стане у пригоді, якщо дах має зовсім малий кут нахилу -  мінімальне значення, за якого можливий монтаж – 15. Гарантія від виробника – 45 років.

Металочерепиця Елегант повторює форму натуральної черепиці та представлена на ринку в 12 кольорах. Цей вид металочерепиці Тайл задовольнить найвибагливіших господарів.

Металочерепиця TAIL (Тайл) Преміум в Рівному

Тайл Преміум – металочерепиця для господарів, які прагнуть підкреслити статус будинку. Металочерепиця виготовлена ​​з профільованого сталевого листа з високоякісної сталі європейських фірм ThyssenKrupp, U. S. Steel і ArcelorMittal. Продукт оцинкований з двох сторін і покритий декількома шарами лаку, що забезпечує його довговічність. Металочерепиця TAIL (Тайл) Преміум відрізняється стійкістю до дії несприятливих факторів навколишнього середовища і критичних температур, має тривалий термін експлуатації без втрати первинних властивостей. Стики листів цієї металочерепиці мають високу якість профілювання і відрізняються точною геометрією профілю, відповідністю замкових з'єднань.

Довжина модуля - 35 см, повна ширина - 114 см, корисна ширина - 102 см. Висота профілю - 3.8 см, висота штампування - 20 см. Додатково має лінійку Преміум Плюс, з висотою штампування 2.7 см.

Металочерепиця TAIL (Тайл) Ретро в Рівному

Тайл Ретро – металочерепиця для вибагливого господаря. Форма цієї моделі повністю копіює натуральну європейську черепицю, та наділяє будинок неперевершеною елегантністю. Металочерепиця TAIL Ретро може мати декілька варіантів покриття: Polyester Matt (PEMA), Polyester (PE), High Build. Завдяки захисним шарам металочерепиця Ретро має антикорозійні властивості та подовжений термін експлуатації. Широкий кольоровий асортимент дозволяє створити власний унікальний дизайн покрівлі.

Загальна ширина листа – 119 см, корисна ширина – 110 см, товщина - 0.5, 0.45, 0.4 мм.

 

Металочерепиця TAIL (Тайл) Класика в Рівному

 

Тайл Класика – це металочерепиця, яка поєднує в собі всі сильні сторони бренду та демократичну цінову політику. Маса матеріалу відносно невелика (до 5 кг), що робить його досить зручним у використані. Металочерепиця Тайл Класика має простий та елегантний дизайн, і поправу є найпопулярнішою лінійкою серед металочерепиці даного бренду.

 

Повна ширина - 120 см, робоча ширина - 111 см, товщина від 0,45 до 5 мм, мінімальний кут нахилу покрівлі для монтажу – 14.

 

Ціна металочерепиці Тайл формується в залежності від матеріалу покриття, товщини металу, та виробника.