МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ Валенсія

  • Виробник: СТАЛЕКС
  • Модель: Валенсія
  • Наявність: Є в наявності
  • Від 134.12 грн.


Доступні варіанти

Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ VALENCIA™ – металочерепиця для вимогливих
Серед усього різноманіття покрівельних покриттів, металочерепиця вважається найбільш популярною і затребуваною.
Металочерепиця естетична, міцна, довговічна, має стійкість до руйнівного впливу навколишнього середовища (УФ-випромінювання, опади, висока і низька температура), а, крім того, вона відрізняється порівняно невисокою вартістю.
Металочерепиця з успіхом може бути застосована як для зведення нових, так і при реконструкції старих покрівельних конструкцій.
Сьогодні вибір покрівельних матеріалів, представлених на українському ринку, воістину величезний, однак особливе місце серед них займає металочерепиця VALENCIA ™. Незважаючи на те, що VALENCIA ™ є новим для України продуктом, багато наших співвітчизників вже по достоїнству оцінили її економічність, практичність і вишуканий дизайн.
Металочерепиця VALENCIA ™ виготовляється у двох варіантах захисного покриття - глянцевий поліестер (покриття на основі поліефірної фарби) і матовий поліестер (поліефірне покриття з матовою поверхнею, стійке до вигорання). Великий вибір доступних кольорів і відтінків дозволяють підібрати металочерепицю практично під будь-який тип зовнішньої обробки фасаду.
Вражаючі технічні характеристики і високі естетичні якості металочерепиці VALENCIA ™ дозволяють використовувати її не тільки в сфері житлового будівництва, але і при будівництві об'єктів соціального, адміністративного та торгівельного призначення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре