Металочерепиця СТАЛЕКС Рівне ціна, купити від виробника. Покриття даху СТАЛЕКС ціна, монтаж, послуга «під ключ»

Металочерепиця СТАЛЕКС Рівне

Металочерепиця Сталекс - це сучасна покрівля, яка має унікальні властивості. Матеріал виготовляється зі сталі та вкривається цинковим шаром та комплексом полімерів. Подвійний захист металочерепиці робить її стійкою, міцною та довговічною.

Металочерепиця української фірми Сталекс представлена на ринку Рівного в таких варіантах: Максима, Атланта, Гранд, Валенсія, Афіна, Альпіна. Будь-який варіант металочерепиці можна купити в Рівному та самостійно обрати покриття (глянець/матове), товщину (від о.45 до 0.50) та країну виробника металу. Якість металочерепиці підтверджена сертифікатами відповідності.

В основі металочерепиці Сталекс листовий метал, профільований в прокатному стані під трапецієподібну форму. Вага матеріалу  всього 4.1 кг, що дозволяє спростити етапи монтажу металочерепиці та знизити його собівартість. Та попри незначну вагу металочерепиця Сталекс зберігає свої захисні якості і не створює значне навантаження на будівлю.

Параметри: товщина - від 0,38 до 1 мм, мінімальна довжина - 850 мм, максимальна -1200 мм.

Переваги:

·         легкість матеріалу;

·         широка кольорова гамма;

·         має вигляд натуральної черепиці;

·         довговічність – термін служби більше 50 років;

·         гарантія від виробника 20 років;

·         зручність монтажу;

·         доступна ціна.

Металочерепиця Сталекс Гранд (Монтеррей) Рівне

Металочерепиця Сталекс Гранд (Монтеррей) -  досить популярна форма, яка часто використовується для покриття дахів в Україні. Цей вид металочерепиці має висоту штампа 15 мм, і оскільки витрати металу на квадратний метр менші, ніж в інших формах, її вартість буде доступною для простого споживача.  Завдяки особливій технології виробництва з використанням якісної європейської сировини металочерепиця Гранд володіє гарними експлуатаційними характеристиками і має відмінні захисні властивості. Металочерепиця Рівне цієї форми має точну геометрію листів, стійка до УФ-випромінювання, водонепроникна та стійка до різких змін температур.

Основу виробу становить якісна сталь, товщиною від 0,45 до 0,5 мм, шириною - 1195 мм. Довжина металочерепиці залежить від потреби і може бути від 850 до 6700 мм. Висота хвилі - 23 мм. Металочерепиця Сталекс Гранд випускається з двома варіантами покриття – матове та глянсове, та має більше 20 різноманітних кольорових відтінків.

Металочерепиця Сталекс Афіна (Afina) Рівне

Металочерепиця Сталекс Афіна це легкий і міцний покрівельний матеріал, що точно повторює формою традиційну натуральну черепицю. Матеріал має багату кольорову гамму, завдяки декоративному шару. Металочерепиця Афіна виготовляється з гарячеоцинкованої сталі та вкривається зверху полімерним покриттям, для додаткової міцності матеріалу.

Металочерепиця Афіна стійка до деформації, не піддається негативному впливу навколишнього середовища, має довгий термін експлуатації, та імунітет до корозії. ЇЇ можна встановлювати в будь-якому кліматі, оскільки ця металочерепиця стійка до дії як низьких так і високих температур.

Довжина листа – від 850 мм до 6700 мм, ширина повна – 1185 мм, корисна ширина – 1085 мм. Висота металочерепиці – 3.2см.

Металочерепиця Сталекс Валенсія (Valencia) Рівне

Металочерепиця Валенсія – матеріал, який поєднує в собі неймовірну якість і невисоку ціну. Малюнок поверхні металочерепиці Валенсія нагадує форму натуральної керамічної покрівлі в середземноморському стилі.

Для виробництва металочерепиці цієї форми використовують гарячеоцинковану сталь, яку додатково вкривають шаром полімеру. Товщина листа складає 0,45 мм або 0,5 мм. Завдяки цинковому шару і зовнішньому поліестерному покриттю, металочерепиця Валенсія має стійкість до води та полум’я, не боїться корозії та відмінно витримує перепади температур.

Довжина від 850 до 6700 мм, ширина - 1195 мм. Матеріал легко розрізається і гнеться, вага на 1 квадратний метр покрівлі становить всього 5 кг, що значно спрощує процес монтажу покрівлі та питання його транспортування. Мінімальний кут нахилу ската покрівлі - 9°. Випускається в матовому та глянсовому варіантах, які можна купити в Рівному.

Металочерепиця Сталекс Максима (Maxima) Рівне

Металочерепиця Максима має універсальний дизайн з 3D-зрізом кромки. Візуально вона дуже схожа на натуральну черепицю завдяки оригінальності штампування. Покривається матовим або глянсовим полімером та має багату палітру кольорів. Основна особливість цієї форми металочерепиці – її велика робоча ширина. Завдяки своїм унікальним параметрам цей матеріал легко монтується та має достатню жорсткість, щоб надійно захищати будинок.

Металочерепиця Максима економічна, міцна, має тривалий термін експлуатації та не втрачає своїх декоративних властивостей під дією опадів чи сонячного проміння.

Ширина повна - 1195 мм, ширина покриття - 1145 мм, довжина обирається індивідуально від 85 до 670 см.

Металочерепиця Сталекс Атланта Рівне

Металочерепиця Атланта – вибір сучасних господарів, які звикли до високої якості та естетичного дизайну. Основа черепиці – європейський метал с нанесеним антикорозійним шаром з однієї сторони та декоративним полімером з іншої. Металочерепиця Атланта має точну геометрію та подвійну капілярну канву, що значно виділяє її на фоні інших форм матеріалу. Випускається Атланта в 20 кольорових рішеннях, з декоративним шаром з поліестеру.

Товщина - 0,38-0,5 мм, висота – 2.3 см, повна ширина – 1200 мм, корисна ширина – 1125 мм, довжина – 35 см.

Металочерепиця Сталекс Альпіна Рівне

Цей вид металочерепиці преміальний, має унікальну солідну форму та високу хвилю. Може використовуватись для монтажу покрівлі житлових, виробничих та комерційних будівель. Лінійка Альпіна має оригінальні відтінки та багаті кольори. Матеріал захищений цинковим шаром і має відносно невелику вагу.  Металочерепиця Альпіна міцна, стійка до корозії, естетична та надійна.

Висота – 44 мм, товщина – 0.43-0.5 мм, повна ширина 1140 мм, корисна ширина – 1020 мм.