Фінська металочерепиця RUUKKI (Руки) Рівне ціна, купити металочерепицю від виробника, дахове покриття RUUKKI, послуга «під ключ»

Фінська металочерепиця RUUKKI (Руки)– купити в Рівному

Ruukki - найвідоміша фінська металочерепиця. Компанія була заснована для виробництва якісного металу, і раніше мала назву Rannila. Завод з виробництва сталі працює з 1962 року, а з 1991 року компанія перекваліфікувалась на виробництво металочерепиці.

Фінська металочерепиця Ruukki захищає будинок від УФ-випромінювання та не піддається негативному впливу навколишнього середовища. Бренд з кожним роком поліпшує свою продукцію, модернізує її та підганяє під потреби сучасного ринку, щоб споживач мав передові покрівельні технології. Ruukki вже давно зарекомендував себе як бренд, на який можна покластись. Металочерепицю цієї фірми використовують не тільки в Рівному та Україні, а й по всій Європі.

Металочерепиця Ruukki гарантує швидке та приємне проведення монтажних робіт покрівлі. Бренд знаходиться на території України вже понад 23 роки та має європейські стандарти якості виготовлення. Вся продукція перевіряється на відповідність заявлених показників перш ніж відправитись у масовий продаж, тож клієнт може бути впевненим в її якості та надійності.

Металочерепиця фінського бренду Ruukki має декілька хвильових форм та понад 10 кольорових варіантів, які можна купити в Рівному.

Типи хвиль:

·         Металочерепиця Decorrey;

·         Металочерепиця Finnera;

·         Металочерепиця Adamante;

·         Металочерепиця Monterrey.

Металочерепиця Ruukki виготовлена з конструкційної сталі, та має оцинкування, пасивування та ґрунтовку з унікальним полімерним покриттям. Для покриття використовують РЕ (поліестер), РЕМА (матовий поліестер), PU (пурал), Purex (пурекс) і PUMA. Полімерне покриття виконує захисну функцію: металочерепиця з таким покриттям не боїться подряпин, вм’ятин, корозії та дії УФ-випромінювання. Кожний лист металочерепиці має маркування, де зазначене розташування заводу, марка та товщина сталі, покриття, дата виробництва та фірмовий логотип – це гарантія оригінальності та якості матеріалу. Покрівлі від Ruukki - довговічні, красиві і герметичні. Фінська компанія представляє великий асортимент профілів, покриттів і кольорів за хорошою ціною. Така металочерепиця підійде для облицювання зовнішніх та внутрішніх стін. Купити фінську металочерепицю RUUKKI в Рівному можна за найкращою ціною та з офіційною гарантією від виробника тут (Ruukki дає офіційну гарантію до 50 років.)

Переваги:

·         висока якість сировини, технології;

·         широка кольорова гамма;

·         п'ять типів профілю;

·         гарантія 50 років;

·         4 типи захисного шару;

·         простота монтажу.

Фінська металочерепиця Ruukki Decorrey в Рівному

Основна перевага Ruukki Decorrey – неймовірна якість за приємною ціною. Металочерепиця має сучасний дизайн, стійка та невибаглива у догляді. Ruukki Decorrey створюється з оптимальною витратою матеріалу на одиницю площі. Має вміст цинку 275 г/м.кв та товщину 0.5 мм. Металочерепицю Decorrey виготовляють з покриттям Polyester у 3 кольорах: RR11 (темно-зелений), RR 29 (червоно-коричневий) і RR 32 (темно-коричневий). Завдяки цьому споживач отримує більш вигідну ціну, не втрачаючи якість матеріалу.  Має гарантію на технічну експлуатацію 30 років. Ruukki Decorrey стане відмінним вибором для реконструкції даху, або для будівництва будинку котеджного типу.

Фінська металочерепиця Ruukki Finnera в Рівному

Finnera (Фіннера) - сучасний стиль металочерепиці та новий тренд на ринку покрівельних матеріалів. Поверхня металочерепиці злегка матова та надзвичайно міцна завдяки полімерному покриттю Purex. Finnera має особливу геометрію, завдяки чому набуває вигляду натуральної черепиці та стає неймовірно зручною в монтажу та створенні покрівель складної конфігурації. Гарантія на технічні показники – 40 років. Характеристики товщини металу та вмісту цинку стандартні. Розмір модулю – 1190х725 мм, довжина хвилі 330 мм, висота 52 мм.

Фінська металочерепиця Ruukki Adamante в Рівному

Adamante  - створена для людей, які прагнуть мати унікальний дизайн покрівлі. Металочерепиця Adamante міцна, надійна та довговічна. Виготовляється у 6 кольорах – 3 базових, та 3 додаткових (винний, шоколадний, баклажан). Довжина листа до 8.2 м, довжина хвилі – 350 мм, висота 55 мм.

Матеріал легко монтується, не вибагливий у догляді та ідеально підходить для різного типу робіт, від покриття дачних ділянок до монтажу покрівлі багатоповерхових будинків. Металочерепиця Adamante покривається спеціальним шаром Pural Matt або Purex, що наділяє її не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але й підвищує захисні якості. Гарантія на експлуатацію металочерепиці Adamante - до 50 років.

Фінська металочерепиця Ruukki Monterrey в Рівному

Металочерепиця Monterrey (Монтерей) – для тих, хто любить класику.  Цей матеріал максимально схожий до натуральної металочерепиці і поєднує в собі найкращі якості металевої покрівлі.  Має декілька варіантів покриття: Polyester (Поліестер), Purex (Пурекс) та Pural Matt (Пурал матт). Вміст цинку та товщина металу стандартна 275 г/м.кв, 0,5мм. Максимальна довжина листа – 7 метрів, довжина хвилі – 350 мм, висота – 39 мм. Металочерепиця Monterrey якісна, надійна та досить популярна не тільки на ринку Рівного та України, але й в Європі.  Має гарантію до 50 років. Металочерепиця Monterrey – класичний вибір для стандартного будівництва.

Фінська металочерепиця Ruukki Armorium в Рівному

Свіжа пропозиція  від  бренду Ruukki – металочерепиця з унікальним об’ємним дизайном. Має стандартні характеристики товщини металу та вмісту цинку. Підходить для монтажних робіт сучасних котеджних будинків.

Фінська металочерепиця Ruukki Elite в Рівному

Сучасна елітна металочерепиця з високим профілем. Має клас якості - Ruukki 50 plus. Має 6 кольорових варіантів: темно-зелений, темно-сірий, червоний, темно-коричневий, чорний, теракотовий. Висота профілю – 60 мм, висота хвилі – 400 мм, максимальна довжина – 8 м. Металочерепиця Ruukki Elite вкрита матовим шаром полімеру, який захищає матеріал від сонячного опромінення та подряпин. Технічна гарантія матеріалу – 50 років (технічна) та 25 років (естетична).

Фінська металочерепиця Ruukki Frigge в Рівному

Frigge - нова модель металочерепиці Ruukki 2020 року. Модульна металочерепиця виготовляється у вигляді плоских листів, розміром 1213х720 мм, та одразу готова для монтажу. Завдяки невисокому профілю та плоскій формі цей вид металочерепиці дуже зручно транспортувати та встановлювати. Ruukki Frigge можна монтувати в будь-якому напрямку, оскільки металочерепиця має симетричну форму. Додатково слід відзначити велику площу опори профілю на настил, що значно знижує ризик пошкодження та спеціальні монтажні вклинення спереду полегшують загвинчування шурупів. Покриття на вибір матове, полуматове та глянсове. Представлена в 4 варіантах класах якості:  Ruukki Frigge 50 plus, Ruukki 40, Ruukki 30, Ruukki 30 plus. Гарантія на технічні показники від 30 до 50 років, на естетичні показники – від 10 до 25 років.

Висота профілю 41 мм, довжина 720 мм. Металочерепиця представлена в 7 колірних варіантах: темно-коричневий, червоний, чорний, антрацит, шоколадний, теракотовий, темно-сірий.