Металочерепиця – надійний дах «під ключ».

Металочерепиця - це сучасний вид покрівельного матеріалу, який являє собою тонкі аркуші сталі, алюмінію або міді, які покриті зверху цинком та захисним шаром полімерів.  Завдяки полімерам та цинку, металочерепиця не піддається корозії і не втрачає, з часом, насиченість кольору. Найчастіше для покриття використовують поліестер або поліуретан.

Металочерепиця - це один з найпопулярніших, на сьогоднішній день, покрівельних матеріалів для монтажу, який використовується в різних кліматичних умовах, з температурою навколишнього середовища від -50 до + 50 ° С.  Зовні, листи металочерепиці, нагадують кладку керамічної черепиці.

Металочерепиця відносно недорога і в експлуатації показує себе зразковим чином, як в монтажі, так і в ремонті.  Вона досить міцна, довговічна (100 й більше років), стійка до різких змін температурних впливів, (внаслідок покриття цинком), проста в монтажі та має солідний зовнішній вигляд.  Важлива перевага металочерепиці в тому, що вона дуже легка - 1м важить всього 5 кг (майже в 10 разів легше звичайної черепиці).

Покрівельна система - важлива складова довгостроковості і стійкості вашого будинку.  Саме дах захищає будівлю від вітру, дощу, опадів, холоду й вогкості. Він бере на себе удар всіх зовнішніх катаклізмів, тому так важливо правильно вибрати покрівельний матеріал.

Надійний дах забезпечить вам зниження витрат на ремонт та дозволить вашому будинку залишатися довгі роки в чудовому стані.


Переваги металочерепиці


Крім свого привабливого зовнішнього вигляду металочерепиця має ряд переваг, а саме: •  Цінова доступність - металочерепиця має доступну ціну, прийнятну практично для кожного споживача;

 •  Легкість - металочерепиця досить легкий матеріал, що дозволяє здешевити конструкцію кроквяної системи та будинку в цілому.  Також, внаслідок легкості матеріалу, ціна за його транспортування буде значно нижча. Ще один, важливий плюс легкості металочерепиці полягає в тому, що процес монтажу покрівлі менш трудомісткий і тривалий;

 •  Міцність - шар цинку, що покриває профнастил, наділяє його стійкістю до корозії та дозволяє використовувати його в будь-яких кліматичних умовах.

 •  Тривалий термін служби - металочерепиця буде захищати ваш будинок від ультрафіолету, опадів, зовнішніх впливів і механічних пошкоджень (внаслідок покриття цинком і полімерами) протягом 100 й більше років.

 •  Естетика - завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, металочерепиця задає загальний настрій всьому фасаду будинку.  Профнастил з металочерепиці можна вибрати будь-якого кольору та фактури, що обов'язково підкреслить індивідуальний стиль вашого житла.

 •  Економія - обираючи для профнастилу металочерепицю, ви можете бути впевненими, що вона прослужить вам довгі роки, і не зажадає зайвого ремонту.

 •  Пожаростійкість - металочерепиця не відноситься до швидкозгораючих  профнастилів завдяки захисному шару цинку і полімерних матеріалів, тому можна проводити монтаж покриття навіть в дуже жарких кліматах.

 •  Вчасно зроблений ремонт профнастилу значно подовжує терміни експлуатації металочерепиці.


 Недоліки покрівлі з металочерепиці


Незважаючи на велику кількість переваг монтажу покрівлі з металочерепиці, цей профнастил має і свої недоліки:


 •  Відсутність шумоізоляції - під час дощу, граду або дуже сильного вітру в будинку будуть чутні звуки негоди.  З цією проблемою можна впоратися, наприклад, шляхом утеплення покрівлі.

 •  Недостатня міцність самого матеріалу - готова покрівля з металочерепиці досить міцна, але ще невстановлений матеріал може легко подряпатися.  На місці подряпини, в подальшому, може утворитися корозія, що потягне за собою необхідність проводити ремонт пошкодженої ділянки покриття. Тому, рекомендуємо не займатися питанням монтажу покрівлі самостійно, а звернутися до фахівців.

 •  Недостатня гідроізоляція - якщо профнастил укладається неправильно, на внутрішній стороні покриття може утворюватися конденсат.  Як уникнути цього недоліку знають фахівці по покрівельним роботам;

 •  Кут нахилу даху повинен бути не менше 14 °.


Монтаж металочерепиці


Монтаж покриття з металочерепиці - це дуже відповідальне завдання, яке складається з декількох етапів, починаючи з установки кроквяної системи та закінчуючи монтажем водостічної системи.  Справитися з монтажем і ремонтом даху поодинці практично нереально, краще звернутися за допомогою до фахівців, які зроблять дах "під ключ"

Якщо, зваживши всі "за" і "проти", ви приймете рішення зробити монтаж профнастилу з металочерепиці, рекомендуємо вам ознайомитися з етапами монтажу покриття: •  Створення проекту майбутньої покрівлі з металочерепиці і проведення всіх попередніх розрахунків;

 •  Демонтаж старої покрівлі (якщо вона є);

 •  Монтаж кроквяної системи - необхідний для будинків, в стадії будівництва, які мають тільки стіни;

 •  Підготовка даху;

 •  Гідроізоляція - монтаж здійснюється за допомогою спеціальних матеріалів, за особливою технологією, для захисту від проникнення вологи під покриття;

 •  Попередні роботи - спочатку укладаються найскладніші ділянки покриття, біля димоходу і воздуховода;

 •  Остаточна установка листів металочерепиці.  Важливо: при монтажі металочерепиці не можна використовувати болгарку для різання.

 •  Монтаж водостічної системи.


 У питанні монтажу або ремонту покрівлі з металочерепиці вам допоможе компанія "Даховий Помічник".  Ми в короткі терміни і на високому рівні проведемо всі необхідні роботи по створенню профнастилу даху вашого будинку "під ключ".  Для кожного замовлення узгоджується індивідуальний обсяг роботи і формується кошторис. Монтаж або ремонт покриття з металочерепиці з компанією "Даховий Помічник" не завдасть вам зайвого клопоту й витрат.  Довіртеся професіоналам, та будьте впевнені, що дах з металочерепиці прослужить вам довгі роки.