Металочерепиця Рівне - ціна, купити від виробника, монтажні роботи, послуга "під ключ"

Металочерепиця Рівне – ціна, купити від виробника, монтажні роботи, послуга «під ключ»

 

·         Переваги металочерепиці

·         Недоліки металочерепиці

·         Різновиди металочерепиці

·         Монтаж металочерепиці Рівне

·         Ціна металочерепиці Рівне

 

Металочерепиця вже давно стала улюбленим видом покриття дахів серед тисяч українців, завдяки своїй надійності, простоті монтажних робіт та ціновій доступності.

Обираючи покрівельний матеріал для даху, варто ґрунтовно ознайомитися з усіма необхідними характеристиками та можливими нюансами, щоб забезпечити свій будинок якісним захистом.

 

Металочерепиця - це різновид покрівельних матеріалів, який активно використовується в будівництві. Виглядає металочерепиця як тонкий лист сталі, який виготовляється з алюмінію, або міді, та покривається додатково декоративним захисним шаром з поліестеру, поліуретану, полівінілденфторидом, акрилом, поліефіром. Основним не декоративним захистом металочерепиці є цинк, цинкалюміній, алюмоцинк, алюмокремній, тощо. Для використання у звичайних міських атмосферних умовах оптимально використовувати металочерепицю з покриттям поліестером товщиною від 25 до 30 мкм.

 

Металочерепиця вважається досить популярним варіантом покрівлі даху не тільки в місті Рівне, але й по всій Україні. Свою популярність матеріал заробив завдяки температурній стійкості, що дозволяє використовувати його в різних кліматичних умовах. Також, варто зазначити, що металочерепиця Рівне не коштує дорого, і повністю виправдовує тезу «ціна-якість». Матеріал довговічний, легкий, не змінюється під впливом опадів та дії УФ-випромінення, має естетичний вигляд. Все частіше її використовують для покриття даху, відсунувши на задній план звичайну черепицю.

 

Для виготовлення металочерепиці використовують прокат завтовшки від 0,35 до 0,60 мм. Оптимальна товщина прокату - 0,45 - 0,50 мм. Монтаж, експлуатація і обслуговування покрівлі з більш тонкого металу вимагає уважності та обережності. Монтаж такої тонкої черепиці не варто робити самостійно, оскільки вона може згинатися та утворювати деформації, що призведе до зниження її експлуатаційної якості.

 

Переваги металочерепиці

 

Перш ніж купити металочерепицю в Рівному слід ознайомитися з її сильними та слабкими сторонами. До переваг металочерепиці можна віднести:

·         Ціна – металочерепиця має середню ціну по ринку будівельних матеріалів Рівного та України в цілому, та доступна для різних шарів населення;

·         Легкість – питома вага 1 м² металочерепиці становить близько 5 кг (для порівняння: керамічної – 38-40 кг, шиферу – 10-15 кг). Цей аспект особливо важливий в питаннях трансферу будівельних матеріалів, його монтажу та укріплення кроквяної системи. Завдяки своїй легкості використання металочерепиці дозволяє здешевити конструкцію кроквяної системи та всього будинку в цілому;

·         Стійкість – завдяки додатковим захисним шарам, що вкривають металочерепицю, стійкість матеріалу до дії навколишнього середовища значно зростає;

·         Довговічність – термін експлуатації металочерепиці може досягати ста років;

·         Привабливість – металочерепиця має приємний зовнішній вигляд та багату палітру кольорів, тож кожна покрівля буде індивідуальною;

·         Економічність – завдяки довговічності матеріалу, господарям не потрібно витрачати кошти та хвилюватися про ремонт та заміну профнастилу.

·         Безпечність - металочерепиця невибаглива до умов її монтажу, не боїться сонячних променів, тож її можна укладати майже в будь-якому кліматі. До того ж вона не легкозаймиста (група горючості – Г1, група займистості - З1, група поширення полум'я по поверхні - ПП1).

 

   Недоліки металочерепиці

 

До недоліків металочерепиці можна віднести:

 

·         Гучність – усі опади та пориви вітру добре чутно на верхніх поверхах будинку;

·         Проблеми транспортування – металочерепиця легко деформується під час її трансферу до об’єкта. На поверхні матеріалу можуть виникати подряпини, які згодом перетворяться в корозію. Саме тому, до питання монтажу покрівлі металочерепицею необхідно підходити ґрунтовно, довіряючи цю справу справжнім професіоналам;

·         Складність монтажу – процес встановлення металочерепиці досить вибагливий, і потребує від виконавців певних знань, адже неправильно укладений профнастил буде сприяти утворенню конденсату. Питання монтажу металочерепиці Рівне варто довірити професіоналам.

 

Різновиди металочерепиці

 

На сайті Даховий Помічник» можна купити металочерепицю в Рівне від провідних виробників, в тому числі від таких фірм, як RUUKKI, Tail, СТАЛЕКС.

 

Металочерепиця від компанії RUUKKI – це фінляндська якість, та європейська елегантність. Для виготовлення металочерепиці цієї фірми використовується унікальне покриття GreenCoat на основі BT технології. Це дозволяє металочерепиці бути стійкою до корозії та мати широкий асортимент кольорів.

 

Металочерепиця Tail – український продукт, який завоював своє місце на ринку не тільки України, а і Європи.  Для виготовлення металочерепиці фірма використовує сировину з Австрії, Словакії, Німеччини, Швеції. Металочерепиця в цій компанії представлена в лінійках Модерн, Преміум, Ретро і Класика.

Металочерепиця Сталекс виготовляється на території України вже понад 20 років. Найпопулярніша металочерепиця від цієї компанії - Afina та Valencia. В асортименті Сталекс є безліч типів сталі для виробництва металочерепиці, що дає можливість варіювати ціною виробу за рахунок якості сировини, отримуючи при цьому бажаний зовнішній вигляд покрівлі без компромісів.

 

Монтаж металочерепиці Рівне

 

Монтаж металочерепиці – важливий етап створення ідеальної покрівлі. Саме від того, наскільки правильно будуть виконані всі етапи монтажу залежить довговічність та захисні якості покрівлі.

 

Етапи монтажу металочерепиці

 

·         Створення проекту покрівлі та розробка кошторису;

·          Демонтаж старої покрівлі (за необхідності);

·         Створення кроквяної системи;

·         Перевірка розмірів ската;

·         Монтаж карнизної планки;

·         Монтаж гідробар’єрної  плівки під металочерепицю;

·         Створення контробрештування;

·         Монтаж нижньої ендови;

·         Кріплення металочерепиці;

·         Монтаж добірних елементів.

 

Кожен з цих етапів має свої особливості та правила, яких варто дотримуватись для правильного монтажу. Намагаючись самостійно покрити дах металочерепицею, господарі часто не враховують важливі нюанси, які в подальшому порушують загальну екосистему покрівлі, зменшують термін її експлуатації. Без помилок монтаж металочерепиці зможе провести лише людина, яка має відповідний досвід.

 

Для забезпечення свого будинку надійним захистом рекомендуємо звертатись до майстрів, які професійно займаються своєю справою – компанії Даховий Помічник». Команда висококваліфікованих та досвідчених спеціалістів в місті Рівне якісно та надійно проведуть монтаж металочерепиці «під ключ» в завчасно оговорені терміни. Головне – Ви отримуєте першокласну послугу та письмову гарантію на всі проведені роботи.

 

Ціна металочерепиці Рівне

 

Ціна металочерепиці Рівне багато в чому залежить від виробника, характеристик та кількості необхідного матеріалу. На нашому сайті ціни вказані за один елемент покриття, і починаються з 107 грн. Додатково можна обрати колір металочерепиці, та особливості її поверхні (глянець чи матове покриття). Кожний клієнт має право отримати безкоштовну консультацію, на якій є можливість уточнити всі хвилюючі питання, дізнатися актуальну вартість металочерепиці та узгодити етапи процесу.

 

Дозвольте нам займатися всіма проблемними питаннями та монтажними роботами, щоб Ви могли приділити свій дорогоцінний час собі та своїм рідним!