Металочерепиця Рівне - ціна, купити від виробника, монтажні роботи, послуга "під ключ"

Металочерепиця Рівне - продаж, монтаж, широкий асортимент

 

Металочерепиця - це різновид покрівельних матеріалів, який активно використовується в будівництві. Виглядає металочерепиця як тонкий лист сталі, який виготовляється з алюмінію, або міді, та покривається додатково поліестером чи поліуретом для захисту матеріалу від дії навколишнього середовища.

Металочерепиця вважається досить популярним варіантом покрівлі даху не тільки в Рівному, але й по всій Україні. Свою популярність матеріал заробив завдяки температурній стійкості, що дозволяє використовувати його в різних кліматичних умовах. Також, варто зазначити, що металочерепиця в Рівному не коштує дорого, і повністю виправдовує тезу «ціна-якість». Матеріал довговічний, легкий, не змінюється під впливом опадів та дії УФ-випромінення, має естетичний вигляд. Все частіше її використовують для покриття даху, відсунувши на задній план звичайну черепицю.

 

Обираючи покрівельний матеріал для даху, варто ґрунтовно ознайомитися з усіма необхідними характеристиками та можливими нюансами, щоб забезпечити свій будинок якісним захистом.

 

Переваги металочерепиці

 

Перш ніж купити металочерепицю в Рівному слід ознайомитися з її сильними та слабкими сторонами. До переваг металочерепиці можна віднести:

        Ціну – металочерепиця має середню ціну по ринку будівельних матеріалів, тому вона доступна для різних шарів населення;

        Легкість – матеріал легкий, що не зменшує його міцності. Цей аспект особливо важливий в питаннях трансферу будівельних матеріалів, його монтажу та укріплення кроквяної системи;

        Стійкість – завдяки додатковим захисним шарам, що вкривають металочерепицю, стійкість матеріалу до дії навколишнього середовища значно зростає;

        Довговічність – термін експлуатації металочерепиці може досягати ста років;

        Привабливість – металочерепиця має приємний зовнішній вигляд та багату палітру кольорів, тож кожна покрівля буде індивідуальною;

        Економічність – завдяки довговічності матеріалу, господарям не потрібно витрачати кошти та хвилюватися про ремонт та заміну профнастилу.

        Безпечність - металочерепиця невибаглива до умов її монтажу, не боїться сонячних променів, тож її можна укладати майже в будь-якому кліматі. До того ж вона не легкозаймиста.

 

  Недоліки металочерепиці

 

До недоліків металочерепиці можна віднести:

 

        Гучність – усі опади та пориви вітру добре чутно на верхніх поверхах будинку;

        Проблеми транспортування – металочерепиця легко деформується під час її трансферу до об’єкту. На поверхні матеріалу можуть виникати подряпини, які згодом перетворяться в корозію. Саме тому, до питання монтажу покрівлі металочерепицею необхідно підходити ґрунтовно, довіряючи цю справу справжнім професіоналам;

       Складність монтажу – процес встановлення металочерепиці досить вибагливий, і потребує від виконавців певних знань, адже неправильно укладений профнастил буде сприяти утворенню конденсату.

 

Монтаж металочерепиці в Рівному

 

Монтаж покриття з металочерепиці виконують і самостійно, але цей процес вимагає міцної руки та надійних знань. Тож досить часто господарі, які беруться за це питання самостійно, стикаються з багатьма проблемами, яких можна було б уникнути, якби справою займалися професіонали.  У Рівному монтаж металочерепиці можна замовити в компанії «Даховий Помічник». Команда висококваліфікованих та досвідчених майстрів якісно та без зайвих зусиль проведуть монтаж металочерепиці «під ключ» в завчасно оговорені терміни. Кожний клієнт має право отримати безкоштовну консультацію, на якій є можливість уточнити всі хвилюючі питання, та узгодити етапи процесу. Дозвольте нам займатися всіма проблемними моментами та монтажними роботами в Рівному, щоб Ви могли приділити свій дорогоцінний час собі та своїм рідним!