Ремонт даху, вартість реконструкції покрівлі, замовити ремонт даху від компанії «Даховий Помічник»

Реконструкція даху - необхідна процедура, в тих випадках, коли ремонт покрівлі вже не має бажаного ефекту, або в господарів є бажання переобладнати горищне приміщення в мансарду. Вчасно проведена реконструкція даху збереже будинок від аварійних ситуацій, та заощадить кошти на монтажі нової покрівлі.

Компанія «Даховий Помічник» вже більше 10 років займається різними будівельними роботами, в тому числі й питаннями реконструкції даху. Саме тому ми знаємо, як правильно організувати будівельний процес та як зробити реконструкцію якісно та надійно.

Коли необхідна реконструкція даху

Інколи, досить важко визначити, чи вже прийшов час для реконструкції даху, чи можна ще впоратись звичайним ремонтом. Однозначно, дах потребує саме реконструкції коли:

·Покрівля втратила свої теплоізоляційні властивості;

·Покрівля протікає;

·Наявні множинні дефекти покрівлі, вона частково чи повністю зруйнована;

·Є необхідність заміни кроквяної системи;

·Відбулася зміна поверховості будівлі;

·Є розширення території будинку;

·Необхідно перетворити горищне приміщенні в мансарду.

Причинами, які призводять до необхідності реконструкції даху, не завжди є лише довгий термін його експлуатації чи механічне пошкодження. Досить часто виникають проблеми з покрівлею через її неправильний чи непрофесійний монтаж, помилки допущені в розрахунках, неякісно виконану тепло- та гідроізоляцію. Цих проблем можна уникнути, якщо відразу довірити монтажні та будівельні питання професіоналам своєї справи.

Етапи реконструкції даху

Реконструкція даху – це множинний процес, який включає в себе не тільки покрівельні, але й суміжні будівельно-монтажні роботи. Для того, щоб цей процес пройшов швидко та якісно, необхідно заздалегідь оцінити об’єм робіт та розробити відповідний план.

Основні етапи реконструкції даху:

1.       Оцінка об’єкту (покриття та кроквяної системи) та визначення об’єму роботи;

2.       Створення проекту, відповідно до поставленої цілі;

3.       Підбір матеріалів, відповідаючих умовам «ціна-якість»;

4.       Повний або частковий демонтаж старої покрівлі;

5.       Проведення всіх необхідних робіт з реконструкції (заміна чи посиленні обрешітки, крокв, теплоізоляційні та інші монтажні роботи).

Роботи можуть проводитись двома шляхами: реконструкція відразу усього даху, або одного скату. Перший варіант передбачає зведення над будинком спеціального захисного каркасу з тентом, для захисту його від опадів. Другий варіант більш практичний та економічно вигідний.

Досить важливо не допустити помилки в процесі проектування реконструкції, адже від цього буде залежати весь хід майбутніх робіт. Займаючись процесом реконструкції самостійно, необхідно ознайомитись з нормативно-правовою базою, яка стосується питань реконструкції будь-якої частини будинку. Також, не менш важливо, правильно оцінити стан покрівельного пирога.

Чому варто обрати компанію «Даховий помічник»

Реконструкція даху вимагає комплексного професійного підходу, саме тому це питання краще довірити спеціалістам. Майстри компанії «Даховий помічник» допоможуть у будь-яких питаннях реконструкції даху, та виконають все швидко та надійно.

Наші переваги:

·Багаторічний досвід роботи;

·Професійне обладнання;

·Виконуємо реконструкції будь-якої складності;

·Вирішуємо питання дозволу на будівництво даху;

·Переробляємо плоский дах в скатний;

·Розраховуємо кошторис робіт;

·Працюємо по всій Україні по попередній передоплаті;

·Надаємо письмову гарантію на виконану роботу, та гарантію на матеріали від виробника.

Замовляючи послугу «сервіс під ключ» Ви можете взагалі забути про труднощі та проблеми в будівництві, адже ми візьмемо на себе всі питання реконструкції даху. Зв’яжіться с нашими операторами вже зараз і вони наддадуть відповіді на всі можливі питання.