Обшивка будинку сайдингом «під ключ». Монтаж металевого та пластикового сайдингу в Україні. Обшивка фасаду Рівне.

Обшивка будинку сайдингом надає фасаду завершений вигляд. Це економний та досить простий та надійний спосіб створити новий фасад будинку або обновити старий дизайн. Господар може самостійно обрати колір, форму та матеріал обшивки, що допоможе зробити фасад унікальним та привабливим. Обшивка будинку сайдингом виконує не тільки естетичну роль, але й захисну - сайдинг захищає утеплювач, та вітробарьерну мембрану від несприятливої дії навколишнього середовища.

Обшивка будинку сайдингом залежить від властивостей обраного матеріалу, тому краще довірити цей процес професіоналам - незважаючи на уявну простоту, монтаж вимагає спеціалізованих знань і людина, яка не має певного досвіду, може допустити помилки. 

Переваги обробки будинку сайдингом:

Зовнішня привабливість – за допомогою сайдингу можна радикально змінити зовнішній вигляд будинку, відреставрувати старий;

Практичність – сайдинг не потребує особливого догляду; 

Стійкість – сайдинг не боїться перепадів температури, дії УФ-випромінювання, стійкий до опадів та вітру;

Швидкість монтажу – в залежності від розміру будинку термін його обшивки складає 3-5 днів;

Довговічність – правильно проведений монтаж сайдингу гарантує його службу до 50 років;

Економічність – відмінне співвідношення «ціна-якість».

Вініловий чи металевий - як обрати якісний сайдинг

Як і будь-який будівельний матеріал, сайдинг має свої слабкі та сильні сторони. Сучасні господарі надають перевагу саме вініловому (пластиковому) та металевому сайдингам. 

Переваги вінілового сайдингу:

Стійкість до вологи - не боїться іржі;

Не горить та не тріскається;

Коштує недорого в порівнянні з іншими матеріалами.

Недоліки вінілового сайдингу:

Менша міцність у порівнянні з металевим сайдингом.

Переваги металевого сайдингу:

Висока міцність та жорсткість;

Дорогий вигляд та неперевершений дизайн фасаду;

Не потребує додаткового догляду;

Відповідає правилам пожарної безпеки.

Недоліки металевого сайдингу:

Висока ціна;

Схильність до корозії.

Без залежності, металевий це сайдинг чи пластиковий, щоб обрати якісний матеріал потрібно впевнитись, що він відповідає певним вимогам. По-перше, товщина повинна бути рівномірною по всій панелі. Неоднакова товщина говорить про те, що матеріал був виготовлений на неякісному обладнанні, а отже і майбутня обшивка може бути невдалою.

По-друге, на якісному сайдингу є антиураганний замок. Цей замок гарантує стійкість фасаду перед поривами сильного вітру.

По-третє, високоякісний сайдинг завжди має гарантії та сертифікати.

Етапи обшивки будинку сайдингом

Спочатку необхідно детально вивчити усі технічні особливості обраного матеріалу, щоб орієнтуватись в нюансах його монтажу. Це важливо, оскільки, наприклад, вінілові панелі, мають схильність до температурного розширення. Професіонали своєї справи пам’ятають про це, і залишають невеликий допуск, для попередження деформації матеріалу.  

Щоб розрахувати кількість матеріалів, які знадобляться для обшивки будинку сайдингом, необхідно вирахувати площу фасаду, а потім поділити її на квадратуру обраних панелей. Обов’язково треба враховувати розміри вікон з дверима, прибравши їх з обчислень. До отриманого числа треба додати 10% - це запас на підгонку.  

Етапи роботи:

Очистка стін і позбавлення від можливих тріщин;

Монтаж каркасу - на нього будуть кріпитися інші елементи. Каркас може бути виконаний з дерев'яних пиломатеріалів або спеціально призначених для цього металевих профілів;

Установка утеплювача та вітробар'єру -  для захисту від вивітрювання волокон повітрям, яке буде проходити через вентиляційний зазор;

Обшивка будинку сайдингом -  панелі вшивають на каркас з дотриманням усіх технологій.

Обшивка будинку сайдингом «під ключ»

Щоб бути впевненим, що під час монтажу сайдингу все буде по плану і ніхто не допустить прикрих помилок, варто не займатися цим питанням самостійно, а довірити його професіоналам своєї справи.

Компанія «Даховий Помічник» 13 років знаходиться на будівельному ринку України і не має жодного незадоволеного клієнта. Наші майстри мають багаторічний досвід роботи, та працюють виключно з професійним обладнанням. Ми знаємо, як важливо робити все якісно та на совість, саме тому нас рекомендують друзям та знайомим.

Чому варто обрати послугу «під ключ»:

Безпека – перед початком співпраці обов’язково підписується угода, яка контролює ділові відносини. Клієнт захищений перед законом та має письмову гарантію на всі проведені монтажні роботи;

Безоплатна консультація – ми не тільки робимо, але я радимо. Наші майстри допоможуть обрати найкращий варіант матеріалу, оцінять масштаби та складність об’єкту;

Безтурботність – після підписання угоди всі організаційні та будівельні питання лягають на наші плечі, і клієнту більше не має необхідності ні про що турбуватись;

Якість – ми турбуємось про нашу репутацію та робимо все на 100% якісно;

Швидкість – наші майстри завжди працюють в межах прописаних в угоді термінів роботи, тому Ви можете бути впевненими в дотримані відведеного часу.

Економія – якщо, після обшивки будинку сайдингом, залишаються зайві матеріали, то ми повертаємо за них гроші;

Чистота – після завершення монтажних робіт ми прибираємо після себе територію.

«Даховий Помічник» - це надійний друг в будівельних питаннях, який завжди прийде на допомогу. Не зволікайте, замовляйте послугу «Обшивка будинку сайдингом під ключ» вже зараз!