Монтаж металочерепиці та монтажні роботи «під ключ» з фірмою «Даховий Помічник»

Монтаж даху – важливий процес будівництва. ПП «Даховий Помічник» пропонує якісний монтаж металочерепиці. Монтуємо дахи, спеціалізуємося на монтажних роботах «під ключ». З «Даховим Помічником» монтаж без проблем.

Монтаж металочерепиці виконує «Даховий Помічник» в такій послідовності:

1. Розрахунок покрівельних матеріалів;
2.
Зведення кроквяної системи;
3. Установка карнизної
дошки;
4. Установка лобової дошки
, підшивка покрівельних звисів;
5. Укладання гідроізоляційного матеріалу
, контробрешiтки по кроквах;
6. Зведення обрешітки, встановлення додаткових підсилюючих планок (навколо мансардних вікон, димарів,
перемикань до будинку);
7. Установка карнизної планки
(капельник);
8. Монтаж металочерепиці;
9. Установка торцевої планки;
1
0. Установка верхньої ендови;
1
1. Монтаж конькових планок;
1
2. Підфарбування, очистка, пiслямонтажний догляд;

1. Розрахунок металочерепиці.

Сучасні технології не стоять на місці, майстер виїжджає на об’єкт, проводить діагностику покрівлі квадрокоптером. «Даховий Помічник» зробить точний розрахунок матеріалу, проконсультує по всіх питаннях. Користуючись спеціалізованим програмним забезпеченням наші спеціалісти виконають всі розрахунки по Вашому даху: визначать необхідну кількість металочерепиці та всіх супутніх матеріалів. Фірма надасть розкрій металочерепиці відповідно до письмової заявки.

2. Зведення кроквяної системи.На стадії проектування покрівлі відбувається розрахунок кроквяної системи. Монтаж кроквяної системи під металочерепицю розраховується і монтується за стандартними правилами. Монтаж каркасу даху найчастіше зводиться з дерева – цей пиломатеріал є в наявності на нашому складі, здійснимо доставку в найкоротші терміни. Обробимо пиломатеріли біовогнезахистом. Перед монтажем металочерепиці проведемо перевірку довжини всіх скатів по діагоналі.     Відео про кроквяну систему буде

3. Установка карнизної дошки.Встановлюємо карнизну дошку в спеціальні пази, випиляні в кроквах. Можна використовувати рівну, обрізну чи не обрізну дошки, товщина якої від 25до 50мм. Монтуємо тоді коли виконується технологія двох капельників. В разі монтажу одного капельника вона не потрібна, її призначення монтаж першого капельника. Вона монтується на рівні кроквяної системи і не виходить за лобову дошку. Відео     

4. Установка лобової дошки, підшивка покрівельних звисів.Лобова дошка

При монтажі покрівлі присутність лобової дошка обов’язкова. Основна функція лобової дошки – кріплення водостічної системи плюс направляючі на підсофіти. Кріпимо саморізами по дереву 50-100мм. і цвяхом 120мм в кожну крокву. Монтується і вирівнюється під нитку. Процес монтажу лобової дошки входить в комплекс покрівельних робіт і виконується фахівцями «Дахового Помічника», якісно і швидко. 


5.
Укладання гідроізоляційного матеріалу, контробрешiтки по кроквах.


По закінченні установки основи можна приступати до монтажу гідроізоляції під металочерепицю. Гідроізоляція - запорука комфортного мікроклімату усередині будівлі. В якості гідроізоляції «Даховий Помічник» запропонує гідроізоляційні плівки. Монтаж гідроізоляційного шару виконуємо горизонтально, поверх кроквяної системи починаючи від карнизів. Гідроізоляційну плівку прикріплюємо до крокв скобами, а остаточне кріплення здійснюємо дерев'яними рейками. Дерев'яні рейки монтуються вздовж крокв, забезпечують додаткову вентиляцію. Укладаємо матеріал так, щоб провис був 20-25 мм, це робиться, щоб уникнути розриву плівки в холодну пору року в результаті зменшення розмірів матеріалу під впливом холодного повітря. 


6. Зведення обрешітки, встановлення додаткових підсилюючих планок (навколо мансардних вікон, димарів, перемикань до будинку).


Для монтажу обрешітки використовуємо дерев'яні рейки. Стартова обрешітка повинна бути більшого перерізу на висоту хвилі (50x50мм, а інша обрешітка 30x80-120мм). Це пояснюється тим, що вона укладається поверх сходинки металочерепиці. Монтаж обрешітки під металочерепицю робимо паралельно карнизу. Перед монтажем обрешітки обовязково потрібно знати яка металочерепиця замовлена, як має лягати на дах. Оскільки друга обрешітка б’ється через 24-27см, звичайна-35см, під інші 33-40 см. 


Облаштування фартуха


Монтаж покрівлі з металочерепиці полягає в попередньому облаштуванні фартуха навколо димових або вентиляційних труб. "Даховий Помічник" якісно і оперативно проведе монтаж комина користуючись спеціалізованими стрічками, при потребі ложимо планку перемикання, яка зарізається в комин. Ззаду ставимо напівєндову, щоб відвести воду. 


7. Установка карнизної планки (капельник).


КапельникМонтаж даху вимагає добірку таких елементів як карнизна планка. Карнизна планка (капельник) монтується внатяжку до лобової дошки оцинкованими саморізами. Капельник захищає лобову і карнизну дошки від попадання вологи і конденсату з гідроізоляції. Роль капельника відвести вологу за периметр карниза, завдяки чому будівельні конструкції остаються сухими і зберігають вентиляцію покрівлі.


8. Монтаж металочерепиці.


Форма дахів


 Монтаж металочерепиці проведуть висококваліфіковані співробітники «Дахового Помічника», що мають багатий досвід роботи і використовують професійний інструмент. Металочерепицю важливо не подряпати при піднятті на покрівлю. Піднімемо листи по спеціальним опорам, встановленим від карниза до землі. Дотримуючись інструкції чітко виконаємо монтаж металочерепиці. Майстри працюють по проекту, якщо немає проекту, виконуємо роботу по фактичних розмірах металочерепиці. Прикріплюємо металочерепицю за допомогою покрівельних саморізів з ущільнюючою шайбою. Кріпимо лист до обрешітки двома саморізами, один біля коника, другий біля карниза.