Монтаж даху - самостійно чи під ключ

Монтаж даху - самостійно чи "під ключ"

Всім відомо, що запорука довговічності будови в його даху.  Саме дах захищає будівлю від погодних явищ, ультрафіолетового випромінювання, механічних впливів навколишнього середовища.  Якісно виконана покрівля не тільки радує око привабливим зовнішнім виглядом, але й забезпечує будинок теплом і гідроізоляцією.  Монтаж даху - один з найважливіших етапів в будівництві нового будинку.  Тільки якісна покрівельна робота даху може забезпечити затишок і комфорт майбутньому житлу та його надійний захист.

Особливості покрівельного процессу

 Для будівництва даху використовуються різноманітні види покрівлі: рулонні (руберойд, толь, пергамін), штучні або листові (черепиця, шифер) та мастичні (бітумний/каучуковий дах).  Кожен вид матеріалу має свої сильні та слабкі сторони. Якийсь матеріал краще себе проявляє в покрівлі даху заміських будинків, якийсь в монтажі покриття господарських будівель.  На нашому сайті ви можете детально ознайомитися з різними видами профнастилу, з їх перевагами та недоліками, і обрати оптимальну покрівлю для даху вашого будинку.

Основні вимоги до покрівлі:

Міцність;

Стійкість до температурних коливань (морозо- і жаростійкість);

 Водонепроникність / гідрофобність;

 Довговічність даху;

 Збереження зовнішнього вигляду протягом багатьох років.

 Якість будівництва будинку, і даха зокрема, на половину залежить від використовуваного матеріалу і на половину від професійних навичок покрівельних майстрів.  Будівництво та ремонт даху вимагають відповідального підходу, знання регламентів та інструкцій.  Якісні покрівельні послуги вбережуть будинок від передчасного зносу та руйнування, а вчасно проведений ремонт даху подовжить терміни служби житла на довгі роки.

Етапи покрівлі

 

Будівництво - складний процес, а монтаж даху, тим більше.  Людині, без спеціальної підготовки, складно буде розібратися в будівельних термінах, наприклад, що таке кроквяна система, решетування або покрівельний пиріг.  Так що, коли справа доходить до питання будівництва даху - краще звернутися до професіоналів своєї справи, не піддаючи небезпеці своє здоров'я і цілісність покрівельного матеріалу.

Процес покрівлі даху включає в себе ряд послідовних кроків, а саме:

 Будівництво каркаса - перший і дуже важливий етап в монтажі даху.  Кроквяна конструкція виступає в ролі підтримуючого скелета, тому повинна бути міцною, а головне, грамотно спроектованою.  Для її створення використовують деревину, дошки, рейки та інше.

 Теплоізоляція - не обов'язковий але важливий етап будівництва даху.  Бажано не пропускати цей крок, з метою економії, тому що в зимову пору року він допоможе значно зберегти тепло в будинку і зменшити рахунок за опалення.

 Гідроізоляція - обов'язковий момент, який передбачає покриття покрівлі спеціальним матеріалом, який запобігає проникненню води в житлову частину будинку.  Це особливо актуальний момент в нашій кліматичній зоні, тому що кількість опадів на рік досить висока.

 Будівництво обрешітки або контробрешетування - в залежності від покрівельного матеріалу створюють різні види опори.  Для м'якої покрівлі використовують фанеру або OSB, для жорсткої - дерев'яні бруси.  Це незамінний етап, і від того, наскільки правильно та якісно він буде виконаний залежить міцність майбутнього даху.

 Монтаж покрівлі - основний етап будівництва даху.  Залежно від покрівельного матеріалу проводиться його кріплення до попередньо створеної обрешітці.

 Будівництво додаткових елементів даху (при потребі) і монтаж водостічної системи.

 У будівництві даху можуть бути й інші, додаткові етапи, в залежності від її конфігурації та складності.

  Покрівля даху "під ключ"

Компанія "ДаховийПомічник" має багаторічний досвід покрівельних робіт м'якої і твердої покрівлі.  Наші майстри досконало знають особливості монтажу дахів різної складності і конфігурації (з мансардними вікнами, декором і т.д.).  У свою чергу, ми здійснюємо контроль будівельної роботи на всіх її етапах, гарантуючи якість послуг, що надаються.

 Чому компанія "ДаховийПомічник":

 Багаторічний досвід будівництва та ремонту дахів різної складності;

 Монтаж покрівлі "під ключ";

 Якісний матеріал і сучасні технології будівництва даху;

 Індивідуальні підхід до кожного замовлення;

 У вартість послуг входить складання проекту майбутньої покрівлі та кошторису, демонтаж старого покриття і монтаж нових покрівельних матеріалів.

 Ремонт даху включає як часткову так і повну заміну покрівлі, відновлення або зміцнення покрівельної конструкції, фарбування і т.д.

 Контроль якості послуг, що надаються;

 Адекватна цінова політика.

 При необхідності встановити або зробити ремонт покрівлі, варто звернутися в компанію "ДаховийПомічник".  Ціна ремонту даху або його будівництва в компанії "ДаховийПомічник" невисока.  Ви можете ознайомитися з прайсом на сайті або зв'язатися з нашими співробітниками.  Ми з задоволенням відповімо на всі питання та проконсультуємо в питаннях будівництва даху або його ремонту.