Монтаж бітумної черепиці «під ключ» з фірмою «Даховий Помічник»

Монтаж – це роботи, від якості яких залежить зовнішній вигляд будівлі, безпека, надійність. Сьогодні бітумна черепиця – чудовий покрівельний матеріал. Покрівельники фірми «Даховий Помічник» виконають спектр покрівельних робіт у Рівному та області грамотно й професійно:

Покрівельні роботи включають в себе:

v   Заміри, проектно-кошторисні роботи;

v   Вибір, доставка матеріалу, обробка пиломатеріалів вогнебіозахистом;

v   Монтаж кроквяної системи та основи;

v   Гідроізоляція, утеплення покрівлі;

v   Монтаж бітумної черепиці;

v   Монтаж конька бітумної черепиці.

v   Що Ви отримуєте співпрацюючи з нами?

 

Заміри, проектно-кошторисні роботи: Роботи з монтажу бітомної черепиці складні й відповідальні: включають виїзд майстра на об’єкт, який з допомогою квадрокоптера зробить заміри вашого даху, в разі необхідності спроектує проект, складе кошторис. Покрівля з бітумної черепиці побудована нашими покрівельниками за всіма правилами, буде довгі роки радувати своєю міцністю, красою.

Вибір, доставка матеріалу:


Аравійське дерево


Сріблястий корал


Темна охра

Ви можете звернутися до нашого фахівця, який запропонує широку гаму кольорів бітумної черепиці. Бітумна черепиця випускається різних форм: шестикутної, прямокутної, трикутної, овальної, хвилеподібної Бітумна черепиця прекрасно виглядає на будівлях різного призначення - від приватних до промислових. Верхній шар бітумної черепиці покриває кольоровий базальтовий гранулятор, мінеральна крихта або сланцева посипка, які надають матеріалу різний колір і захищають від кліматичних впливів. Бітумна черепиця виготовляється у вигляді гнучких пластин, які дуже зручні для монтажу покрівлі. Дана черепиця підійде для монтажу з кутом нахилу від 12°. Різноманітність кольору бітумної черепиці дозволяє створити унікальну покрівлю при монтажі.


Пиломатеріал є в наявності на нашому складі, здійснимо доставку в найкоротші терміни. Майстри «Дахового Помічника» обробляють пиломатеріл біовогнезахистом, забезпечуючи цим захист від шкідників, гниття.

Монтаж кроквяної системи та основи:OSB плита
Бітумна черепиця — м’який матеріал, для його кріплення потрібна спеціально підготовлена поверхня, щоб уникнути прогинів. Команда робітників здійснює монтаж зі зведення кроквяної системи, монтують контррейку, обрешітку, кладуть OSB плиту. Після OSB плити, дах обкладається вітровими планками, перемиканнями, карнизними планками і промазується бітумною мастикою. Далі іде підкладковий килим або руберойд, який обкладається по контуру покрівлі. Якщо кут нахилу покрівлі менше 20°, потрібно закладати повністю по рядах, затягувати все руберойдом. Якщо кут даху 40-45° робити це не потрібно. Лише ставимо перемикання по контурах, вітрові планки, перемикання біля комина, капельники, все промазується, розпочинається монтаж бітумної черепиці. Працівники «Дахового Помічника» здійснюють кріплення з допомогою єршових цвяхів, застосуванням пневмопістолета для надійного монтажу. Ми допоможемо отримати монтаж крокв без великих затрат, незручностей.


Гідроізоляція, утеплення покрівлі:

По закінченні установки основи можна приступати до монтажу гідроізоляції під черепицю та утеплення: мінеральна, базальтова вата. В якості гідроізоляції «Даховий Помічник» запропонує гідроізоляційні плівки різної щільності. Застосовуємо базальтову вату для теплоізоляції, шумоізоляції будівельних покрівель будь якої форми.

Монтаж бітумної черепиці:


 

Бітумна черепиця є стартова і конькова. До кожної бітумної черепиці додається інструкція по монтажу. Технологія нашої фірми по монтажу бітумної черепиці заключається в тому що ми робимо по ряду. З метою уникнення намочування всієї плити OSB. Ряд гідробар’єра має ширину 1,5м., забиваємо контррейку, ложимо обрешітку (40*100мм.), OSB плиту, вітрову планку по боках, ставимо капельник. Так само стартується і наступний ряд. В такому порядку доходимо до коника, вирівнюємо косину. Підберемо найкращий варіант виконання монтажу бітумної черепиці. Для Вас запропонуємо сервіс «Дах під ключ»


Монтаж конька бітумної черепиці:

 

Після того як дійшли до конька, потрібно згадати про вентиляцію. Аератор монтується на коник в верхній частині покрівлі. Він забезпечить безперервну вентиляцію. При перепаді температур - частина вологи завжди буде затримуватись у покрівлі. Її обов'язково треба виводити. Після встановлення аератора монтується коньково-карнизна черепиця. Проведемо весь монтаж, закріпимо коник і Ваш дах готовий.

 

Що Ви отримуєте співпрацюючи з нами? Майстри «Дахового Помічника» виконають монтаж бітумної черепиці, нададуть якісний матеріал, гарантійне обслуговування даху в подальшому, зекономлять Ваш час.

Співпраця з «Даховим Помічником» має такі переваги:

Ø  Чесність, без проблемність, висока якість роботи;

Ø  Діагностика даху перед монтажем;

Ø  Висока якість роботи;

Ø  Доступна ціна;

Ø  Безкоштовна консультація;

Ø  Проведення монтажу бітумної черепиці у визначені терміни;

Ø  Спеціальний пневмопістолет для монтажу черепиці;

Ø  Кваліфіковані робітники з досвідом роботи;

Ø  Всі матеріали, вся робота «під ключ»;

Ø  Відео зняте квадрокоптером до і після монтажа ;

Ø  Працюємо в режимі online;

Ø  Забираємо матеріали які залишаються по тій самій ціні, кошти повертаємо;

Ø  Прибирання території кожен день і в кінці закривання об'єкта;

Ø  Видаємо гарантію на проведену роботу.

Якщо Вас цікавить монтаж бітумної черепиці чи інші питання в даній сфері - чекаємо дзвінка. Весь процес, всі клопоти по монтажу бере на себе підприємство. Кожне завдання виконується з індивідуальним підходом. Фірма «Даховий Помічник» зробить все як слід - телефонуйте, замовляйте монтаж. Звернувшись до нас Ви отримаєте весь сервіс по монтажу. Замовляйте монтаж бітумної черепиці у керівника «Дахового Помічника». До Ваших послуг наш сайт, де багато інформації по будівництву.