Експертиза даху

Експертиза даху

Покрівля - важлива складова будь-якої будівлі. Вона складається з обрешітки і покрівельного покриття.  Саме дах захищає будинок від механічних та погодних впливів, продовжуючи життя всієї будівлі.  Якщо монтаж покрівлі було виконано неякісно, або з непридатних матеріалів - це неминуче позначиться на захисті будинку.  А з часом, ремонт даху потребує будь-яка будівля.  З метою виявлення дефектів покрівлі, оцінки її стану і безпеки проводять експертизу даху.

Експертиза даху - це ряд заходів спрямованих на оцінку стану покрівлі та її окремих елементів.  Також, експерт може визначити вартість покрівельних робіт, обсяг витрачених будівельних матеріалів і оформити експертний висновок про стан покрівлі.  Останній фактор відіграє важливу роль в судових розглядах з недобросовісними підрядниками.

Запобігти несправності даху набагато дешевше і простіше, ніж здійснювати глобальний ремонт після.  Тому, рекомендуємо звертатися до фахівців для проведення експертизи даху не тільки для готового об'єкта і даху, який довгі роки знаходиться в експлуатації, але й на моменті проектування та будівництва нової будівлі.

 Причини пошкодження покрівлі:

 Помилки в проектуванні покрівельної системи;

 Порушення технології монтажу покрівлі;

 Неправильне утеплення і гідроізоляції даху;

 Помилки в створенні вентиляції та електрообігріву;

 Дефект монтажу водостічної системи даху;

 Використання неякісного будівельного матеріалу;

 Відсутність ремонту та очищення покрівлі;

 Неправильна обробка деревини і т.д.

  Коли потрібна експертиза даху

 Для того, щоб експертиза даху була проведена вчасно, необхідно розуміти, в яких ситуаціях вона необхідна:

 Наявність явних дефектів покрівлі (протікання, відколи, тріщини і т.д.);

 Будівництво нового будинку;

 Необхідність оцінити технічні характеристики покрівлі;

 При плануванні капітального ремонту даху та будинку в цілому.

 Якщо ви купуєте будинок, і вам потрібно об'єктивно оцінити стан покрівлі.

 При виникненні, у внутрішніх приміщеннях верхніх поверхів будинку, патьоків, талих вод, бурульок, грибка і т.д .;

 При застої води на покрівлі, що говорить про несправність системи водостоку;

 При обвисанні покрівлі, зміні її геометрії;

 Якщо дах грюкає під час незначного вітру;

 Невиправдано висока ціна монтажу покрівлі від підрядників.

 Залежно від типу покрівлі (тверда або м'яка) оцінка стану даху відбувається за різними критеріями.  Крім стану покрівлі оцінюються несучі конструкції і "покрівельний пиріг".

При оцінці стану дерев'яних елементів даху дивляться на наявність тріщин, грибкових уражень, визначають їх вологість.

При оцінюванні стану плоских елементів звертають увагу на наявність здуття, дірок, подряпин, отворів, корозії, визначають чи є відшарування покрівельного матеріалу від несучої конструкції.

Грамотно проведена експертиза даху зможе визначити причину пошкодження покрівельного покриття та знайти варіанти його повного або часткового ремонту.

  Етапи експертизи даху

Особливості експертизи даху приватного і багатоповерхового будинку мають свої нюанси.  Перший етап експертизи даху, в разі багатоквартирного будинку - це дослідження всієї документації, починаючи від паспорта і закінчуючи актами про можливі ушкодження.  Під час оцінювання даху приватного будинку, документації, з якої потрібно ознайомитися, значно менше.

 Основні етапи експертизи даху:

 Підготовчий етап - полягає в ознайомленні з усією документацією на будинок (проектної, робочої, виконавчої);

 Візуальне дослідження покрівлі - огляд поверхні покриття з фотозвітом.  Оцінюється стан стокової системи, наявність грубої деформації покрівлі і т.д .;

 Інструментальне дослідження - оцінка даху інструментальним методом (кут нахилу даху, рівень нахлеста шарів покрівлі, якість ізоляційних матеріалів);

 Складання експертного висновку про стан даху.

 Компанія "ДаховийПомічник" якісно і оперативно проведе обстеження даху будь-якої складності і конфігурації, проконсультує по всіх виниклим питань.  Наші майстри не тільки виявлять джерело проблем покрівлі, але і запропонують варіанти їх вирішення.  Фахівці з експертизи дахів в компанії "ДаховийПомічник" висококваліфіковані співробітники, що мають багатий досвід роботи і використовують тільки перевірений сучасний інструментарій.  Вони оцінюють не тільки загальний стан покрівлі, але й загальну якість будівельних матеріалів і їх відповідність стандартам.

Експертиза даху квадрокоптером - нововведення від компанії "ДаховийПомічник". Сучасні технології не стоять на місці, і сьогодні, експертиза даху квадрокоптером - реальність, яка дозволяє оцінити стан даху більш точно і швидко, з висоти пташиного польоту. Експертиза даху квадрокоптером має свої переваги: безпечність, швидкість, точність, ефективність. Експертиза даху квадрокоптером, чи людиною має свій кошторис, який формується в залежності від обсягу робіт, конфігурації, площі і матеріалу покрівлі.  Ви можете звернутися за детальною консультацією до наших адміністраторів, і вони в повній мірі дадуть відповідь на всі хвилюючі питання, зорієнтують, скільки буде коштувати експертиза даху квадрокоптером або майстром.

Не варто відкладати експертизу даху в довгий ящик, замовте виїзд експерта від компанії "ДаховийПомічник" вже сьогодні.